خدمات یدکی دات نت

همیشه بیشتر از آنچه که از شما خواسته شده انجام دهید!

تامین سریع قطعات و لوازم یدکی از خارج

نگران این هستید ماشینی بخرید قطعات یدکی آن نباشد؟ یا ماشینی دارید که می خواید از قطعات اصلی آن مطمئن باشید؟ درست انتخاب کردید

یدکی دات نت به اکثر تولید کنندگان اصلی خودرو در آسیا متصل بوده و در صورتی که شما اطلاعات دقیقی از قطعه درخواستی خود را برای ما در بخش استعلام قیمت بگذارید ما سریعا بهای تمام شده آن از کارخانه یا شرکت تولید کننده در هر جای دنیا تا منزل شما را محاسبه و به شما اعلام می کنیم پس از تایید شما و پرداخت آن ما آن را از هر جای دنیا تا منزل شما حمل و تحویل میدیم در کوتاه ترین زمان ممکن یعنی چیزی از ۷ روز تا ۱۴ روز بصورت متوسط.

خرید و تامین از خوشنام ترین واردکنندگان داخلی

همیشه نگران این هستید قطعه اصل هست یا نه؟ برای اولین بار در ایران شما یک حامی قدرتمند کنار خودتان دارید یدکی دات نت

یدکی دات نت با جستجو وسیع خوشنام ترین شریف ترین و واقعی ترین تامین کنندگان لوازم یدکی در کشور را گرد هم آورده و به محض استعلام شما از آنها نیز استعلام گرفته می شود و بهترین قیمت برای شما پیامک می شود. از امروز به بعد تامین قطعات خودتان را به ما بسپارید یدکی دات نت کنار شماست.

همه برند ها همه لوازم جانبی کنار شماست.

فرقی نمی کند برند خودرو شما برای کجای دنیاست ما استاد تامین قطعه آن هستیم حتا اگر به قیمت وارات آن از اون سر دنیا باشه!

پس از ثبت سفارش شما ما یک فراینده پیچیده جستجو قطعات در داخل و خارج از کشور را اغاز می کنیم و بهترین قیمت و سریع ترین و معتبر ترین و اصل ترین قطعه یدکی خودرو شما را در اختیار شما قرار می دهیم! اصلا نگران لوازم یدکی نباشید ، از تزئینات داخلی گرفته تا پیچ مهره و گیربکس و بدنه همه چیز استاد تامین آن هستیم .

تزئینات داخلی جدید ترین آپشن های ماشین شما و حتا TCU و ECU و...

وقتی به شما قول می دهیم در کنار شما هستیم پس نگران نباشید!

از جزئی ترین قطعات و تزئینات تا جدید ترین آپشن های خودرو در اختیار شماست! اصلا نگران نباشید حتا اگر در ایران نباشد ما آن را برای شما ۷ تا ۱۴ روز درب منزل شما تحویل می دهیم! غول چراغ جادو یدکی دات نت در کنار شماست تا شما آسوده از خدمات ما استفاده کنید! نگران قیمت هستید؟ اصلا نگران نباشید همیشه ما بهترین قیمت را به شما ارائه می دهیم.

فقط یک ثبت سفارش کنید و بگویید چه قطعه یا قطعاتی می خواهید!

ما در سریع ترین زمان ممکن به شما پاسخ می دهیم و پس از تائید شما آن را سریعا تامین و در اختیار شما قرار میدهیم!